Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.44
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Filmin adını bulamadım yardımcı olurmusunuz ?

0 oy
Bu filmi sanırım 4 - 5 sene önce izlemiştim. Yani çok eski olduğunu zannetmiyorum. Filmde bir anda bir odada ( sanırım demirden bir odaydı ) uyanan 4-5 kişi vardı. Bunlar oraya nasıl geldiklerini bilmiyorlar. Daha sonra o odanın her duvarının ortasında bir kapak var ve o kaparları açıp yan odalara geçiyorlar. Daha sonra o odalarda aynı şekilde başka odalara açılıyor böyle vagon gibi düşünün..

Fakat bu odaların sonuna ulaşamıyorlar. Daha sonra zaman geçiyor bir bakıyorlar ki kapıların üzerilerinde sayılar felan var. içlerinde birisi mühendisti bu sayılarla uğraşıyor devamlı bunu çözmeye çalışıyor. Sanırım çinli bir kız karakter vardı oda kördü. Sonra duvardaki bi delikten kafayı uzatınca arkadaki duvardaki deilkte kendini görüor yani işler karışmaya başlıyor. Film zaman mekan karmaşasını anlatan değişik bir yapımdı. Bu arada bir de bunları izleyen kamerayla takip eden bi grup felan vardı.

Filmin adını bulmamda yardımcı olurmusunuz ?
2, Kasım, 2012 Film Arıyorum kategorisinde misafir tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
cube 2 hypercube

2, Kasım, 2012 misafir tarafından  cevaplandı
4, Kasım, 2012 isminiunuttum.com tarafından seçilmiş
...