Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Bu filmin adı neydi ?

0 oy
Çok eskiden izlemiştim çocukluğumun filmlerindendi. Hatta o yaştayken baya korkutmuştu diyebilirim bu film. Bi aile vardı bi yere taşınıyordu.  İşte genç bir aileydi ve küçükte bir çocukları vardı. Daha sonra bu çocuk bu kasaba gibi yerde gezerken bi kaza geçiriyordu. yanlış hatırlamıyorsam evlerinin önünden devamlı tır geçiyordu. İşte o tırlardan birimi ne çarpıyordu.

Sonra orda yaşlı kızılderili gibi bir adam vardı. O adam bunları bi mezarlığa götürüp gömüyordu. O mezarlıkta sanırım kızılderili mezarlığıydı oraya gömülen herkes bbir süre sonra canlı şekilde geri geliyordu ama huyu suyu değişmiş bi şekilde dönüyordu. İşte o çocuğu oraya gömüyorlardı. Daha sonra o çocuk piskopata bağlayıpta yeniden geliyordu millete saldırıyordu felan. hatta bi sahnesini hiç unutmam bi neşterle sanırım büyük babasının topuğunu kesiyordu.

İşte öyle bir filmdi eğer hatırlayabilirseniz çok müteşekkir olurum. 90 larda bir film olması lazım.
2, Kasım, 2012 Film Arıyorum kategorisinde misafir tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

4 Cevaplar

+3 oy
 
En İyi Cevap
Filmin orjinal adı : Pet semetary

Türkçe adı : Hayvan mezarlığı

2, Kasım, 2012 isminiunuttum.com (27,524 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Wallaha inşallah hemen cevap yazılır diye safayı yenileyip duruyordum. Çok lazımdı filmin ismi. emen yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler :)
2, Kasım, 2012 misafir tarafından  cevaplandı
0 oy
Biz teşekkür ederiz. Sorulan bazı filmleri izlediğimiz için arama yapmamıza gerek kalmıyor direk bulabiliyoruz. Güzel filmdi benimde çocukluk filmimdi 3 gün uyuyamamış durmadan yatağın altına bakardım o çocuk çıkacakmı diye daha 7 yaşında felandım :) İyi seyirler.
2, Kasım, 2012 isminiunuttum.com (27,524 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Hayvan mezarligi
31, Aralık, 2015 Cemo tarafından  cevaplandı
...