Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.42
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Özbek - Kazak şarkı

0 oy
Geçen zamanlarda dışarıda dolaşırken klibine denk geldim, erkek bir sanatçı söylüyor uzun yüzlü. Özbek yahut Kazak emin değilim, klibi anlatayım. Yöresel kıyafetler ile cami gibi motifli bir yerde çekilmiş bir klip, klibin başında kadın saçlarını tarıyor. Sonrasında yöresel kıyafetler giyip bir yerde oturuyor, kamera bakışlarını çekiyor. Söyleyen sanatçıya dönüyor, oda aynı şekilde bakışlar atıyor onuda çekiyor. Sonra geniş bir alana dansçılar geliyor müzik hareketleniyor. Onlarda yöresel kiyafetleri ile dans etmeye başlıyorlar, sonra şarkıcıya dönüyor şarkı başlıyor arkaplanda ışık vuran bir alanda müzik ekibi var takım elbisesinden ceketini çıkarıp ellerini kaldırıp sanatçı dans etmeye başlıyor. Böyle birşeydi...
30, Eylül, 2015 Müzik Arıyorum kategorisinde otocu (308 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
Yâr Koşuğu يار قوشىغى - Doğu Türkistan Türkçesi - Uygurca
7, Ekim, 2015 muratkayax (32 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Yok hocam bu değil, daha kaliteli bir çekimi vardı. 2013'den sonraki yıllarda çekilmiş olması muhtemelen, yani videodaki pikseller yerlice güzeldi.

Motif renklerinide belirteyim, mavi,gri,krem tonları vardı.
8, Ekim, 2015 otocu (308 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Uppptyyyyy
29, Aralık, 2016 otocu (308 puan) tarafından  cevaplandı
...