Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.43
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

bu kitabın ismini bilen varmı?

0 oy
çok sevdiğim biri eskiden bir kitap okumuş ve ismini hatırlamıyor. kitabı bulabilsem tekrar okumak isterdim dedi. bu yüzden bu kitabı bulmaya ve ona hediye etmeye karar verdim. eğer bana yardımcı olursanız çok sevinirim. İşte kitapta geçen hatırlanılan şeyler ; kitapta geçen adam hayatı gemiye benzetiyor ve ölenleri de bu gemiden birer birer düşen yolculara benzetiyor. ve adam mutsuz bir evlilik yapmış bu evliliğin sebebi de iki ailenin zengin olması ve ailelerinin evlenmelerini istemesiymiş. adam yıllar sonra bu evliliğin herkese zarar verdiğini ve alınan bu yanlış kararın çocuklarını bile olumsuz anlamda etkilediğini eğer sevdiği biriyle evlenseydi çocuklarının bile hayatının daha güzel olacağını düşünüyor. aklımda kalanlar bunlar. yardımlarınızı bekliyorum... çok teşekkür ederim şimdiden.
25, Eylül, 2015 Kitap Arıyorum kategorisinde simsim (10 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
emin değilim ama  wilbur smith in deniz kadar aç adlı romanı olabilirmi
25, Eylül, 2015 jhonny_cage (14,378 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Bahsettiğiniz  kitaba baktım macera kitabı gibi o. Benim aradığım  daha çok  psikolojik  bir kitap. Çok teşekkür ederim gene de :)
25, Eylül, 2015 simsim (10 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
The Sea, the Sea olabilir mi, yazar Iris Murdoch
26, Eylül, 2015 RedGoldGreen (28,613 puan) tarafından  cevaplandı
...