Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.37
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Çocuk şarkıcı ve Şarkısı(Portekizce)

0 oy
Yıllardır bir şarkı arıyorum. Bilen bilir zamanında TRT kanalında pop saati diye bir program vardı. Şarkı nereden bakarsanız 1998 ve öncesine ait olabilir. Şarkıdan akılda kalanlar çok az. Nakarat kısmınında "aaaay ii aaaay ii" gibi bir tekrarlama söz konusu. Şarkıyı özel kılan bir çocuk şarkıcı olması tahminen 13 - 16 arası daha da küçük olabilir.Şarkı dilinin portekizce olma ihtimali yüksek. Klibi bir çölde geçiyor. Çocuk şarkıcı bir araba kenarında duruyor ve bir şapka takıyor. klipte iki capoeira dansı yapan dövüşçü var tabii onların geleneksel kıyafetleri ile buradan çıkarak çocuk şarkıcının Brezilyalı olma ihtimali çıkıyor. Yıllardır ara ara aklıma gelip araştırdığım izini bulamadığım bir şarkıdır. Şarkının iyi veya kötü olmasını geçtim sadece bulunup huzura ermek istiyorum.
15, Eylül, 2015 Müzik Arıyorum kategorisinde Hierophant (1,468 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...