Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.44
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Saf birinin hayatını anlatan filmi arıyorum

0 oy
Ünlü bir oyuncu oynuyordu baş rolünde, adamın yüzü aklımda ama bir türlü aklıma gelmiyor. filmde adam saf birini canlandırıyordu. Böyle herşeyi olduğu gibi anlayan kimseye zararı dokunmayan birisiydi. Sanırım annesi ile beraber yaşıyordu daha sonra bi ayakkabımı ne aldı bişi oldu koşmaya başladı. Adam hiç yorulmadan koşuyordu herkes bunu takip ediyordu felan. Hatta filmin bir kızmında baya bi abartmışlardı adam kıtaları felan geçmeye başlıyordu ve meşhur oluyordu herkes bunun arkasından koşmaya başlıyordu.

Sonra bu eleman askere gidiyordu askerde savaşamı ne katılıyordu. ya birinin hayatını kurtarıyordu yada birinin hayatını mahfediyordu. Daha sonra karades mi ne gemisinde çalışmaya başlıyordu bi fırtınadan sonra sadece bunların gemisimi ne kalıyodu sonra bu eleman zengin oluyordu. Kendine bi gemi alıyordu gemiyede kız arkadaşının ismini veriyordu. Sonra savaşta ayaklarını kaybeden komutanı felanda bunun gemisine geliyordu beraber bişiler yapıyolardı. Sonra sevgilisini felan buluyodu böyle bi filmdi.

Adam bu filmi kendi ağzından anlatıyordu. bi bankta otururken yaşlılar felan yanına geliyordu onlara anlatıryordu kimse inanmıyordu
20, Ekim, 2012 Film Arıyorum kategorisinde misafir tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Tom Hanks - Forrest Gump (1993)20, Ekim, 2012 flyinglion (3,852 puan) tarafından  cevaplandı
20, Ekim, 2012 isminiunuttum.com tarafından seçilmiş
0 oy
forrest gump . Kesinlikle..
20, Ekim, 2012 misafir tarafından  cevaplandı
0 oy
Çok teşekkür ederim evet film buydu. Klavyenize sağlık :)
20, Ekim, 2012 misafir tarafından  cevaplandı
...