Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.44
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Eskilerden bir macera filmi

0 oy
Aradığım film taa çocukluğumun filmi. başrolde bir komedyen oynuyordu şimdilerde baya yaşlı sayılabilir. Filmin ana konusu maceraydı. En başta 2 kardeş vardı. Kız olan büyük erkek olanda küçüktü. Bunlar bir kitapmı ne buluyordu. Sonra işte bu komedyen dediğim adam amcalarımıydı neydi tam hatırlamıyorum ama bu geliyordu. Çocukları eğlendirmek için oyunlar felan oynamaya başlıyorlardı daha sonra bu adam zarla oynanan bir oyun çıkartıyordu.

İşte macerada burda başlıyordu. Bu oyunda zar atıp sanırım kart okuyolardı. Fakat sonradan fark ettiler ki kartta okudukları herşey gerçek oluyordu. Yada yanlış hatırlıyorda olabilirim bir anda oyunun içine giriyorlardı sanırım orda bütün herşey gerçek oluyordu gibi bişi.

Sonrasında bunalr kartlarda yazan herşeyi yaşamaya başlıyorlardı ordan filler burdan gergedanlar derken baya maceralı bir filmdi. Daha fazla ayrıntı yok ne yazıkki aklımda inşallah bulabilirsiniz.
20, Ekim, 2012 Film Arıyorum kategorisinde misafir tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Aradığınız filmin adı : Jumanji

20, Ekim, 2012 isminiunuttum.com (27,524 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Gecenin bu saatinde yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim evet doğru film.
20, Ekim, 2012 misafir tarafından  cevaplandı
...