Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.44
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Adını hatırlayamadığım film

0 oy
Aradığım film komedi filmiydi ve aslında meşhur bir film. Ama adını bir türlü hatırlayamadım arkadaşlar. Filmde evlenicek bir erkek var ve bunun arkadaşları bbu erkek için bekarlığa veda partisi vermek istiyor. Daha sonra işte ayarlamalara felan başlıyorlar sonra gelinin erkek kardeşinide yanlarına alıyorlar. Bu eleman biraz çatlak bir tip. Daha sonra yola çıkıyorlar felan bir otel odasına gidiyolar içmeye felan başlıyolar.

Daha sonra işte olaylar kalktıkları zaman başlıyo. kimse ne yaptığını felan hatırlamıyo. hatta odada sanırım kaplan gibi bişi çıkıyodu. Daha sonra bi bakıyolar arkadaşları yok. arkadaşları dediğim o evlenecek arkadaşları yok. Daha sonra bu elemanı aramak için yollara koyuluyolar. Hatırlamadıkları şeyleri hatırlamaya çalışıyolar. Sonra mafyayamı ne karışıyolar, polis arabası felan çalıyolar sonra bi ünlü boksörün evine gidiyolar ordada bişi yapıyolardı.

En sonunda evleneceği kızı arayacaklar kocanı kaybettik diye ama sonra ansıl oluyosa buluyolardı işte öyle bir filmdi. Dilimin ucunda ama hatırlayamıyorum filmde 4 kişi ( erkek ) başroldeydi. Bi tane uzun boylu sarışın bi elemanda vardı. Gözlüklü bide doktor vardı
19, Ekim, 2012 Film Arıyorum kategorisinde misafir tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Anlattığınız filmin adı : Hangover ( Türkçesi akşamdan kalma ) filminin 1. serisi. Ardından 2. side çekilmiştir.

19, Ekim, 2012 isminiunuttum.com (27,524 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
hangover- felekten bir gece
20, Ekim, 2012 misafir tarafından  cevaplandı
...