Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Eskilerden bir film arıyorum adını bulamadığım

0 oy
Aradığım film çocukluğumdan bir film ve çok fazlada detay hatırlamıyorum ne yazıkki. Film korku filmiydi ve o zamanlar için baya eski olduğu için fazla efekti yoktu. Bir malikane gibi bir yerde geçiyordu film. Hatta eğer yanılmıyorsam 2 tane seri filmden oluşuyordu. Yeni taşınan genç bir çift vardı. Bunların biri kız biri erkek çocukları vardı ve kız büyük olandı. Malikanede korkunç şeyler olmaya başlıyordu ve daha sonra bunun sebebinin bir makette olduğu görülüyordu. maketin içinde cüce böyle pis görünüşlü bişi yaşıyordu ve ismi 3 kere tekrarlandığında geliyordu.

Arada bir komediyede kaçıyordu böyle bir filmdi. Hatta hatırladığım bir kısmında o bücür şey evdeki aileyi küçültüp kendi maket dünyasına alıyordu bi anda herşey küçülüyordu. O maket dediğimde küçük bir şehir gibiydi. O bücür eleman burada arabayla felanda geziyordu. Daha sonra bunlar maketten kurtuluyordu felan. Evde bunlara değişik şeyler oluyordu yüzleri felan değişiyordu. Anlattıklarımla film belki bulunamaz ama 3 kere tekrarlanan bişi vardı onu diyince geliyordu ve o zamanlar için bu bilinen bir slogandı ama işte onuda hatırlayamıyorum. İnşallah bulursunuz 1 haftadır filmi arıyorum bulamadım.
19, Ekim, 2012 Film Arıyorum kategorisinde misafir tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Evet o filmi hatırlarım küçüklüğümün filmlerindendir :)

Filmin adı : Beetlejuice ( Beter böcek )

3 kere tekrarlanıyor dediğiniz sloganda beetlejuice u 3 kere tekrarlıyorlardı.19, Ekim, 2012 isminiunuttum.com (27,524 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Siteniz gerçekten çok büyük bir soruna çözüm bulmuş. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
19, Ekim, 2012 misafir tarafından  cevaplandı
0 oy
ya arkadaşlar benimde takıldığım aklıma gelmeyen bir film var yardımcı olabilirmisiniz otobuste izlemiştim bi türlü bulamıyorum pazarlama şirtketinde çalışan bir adamın yanına başka şehirde çalışmış ama aynı işi profesyonelliği ile bilinen adam alıyorlar ama hep beceriksizlik yaşıyor sürekli sakinleştirici hap kullanıyor ve bir güz sarhoş olduğu için evine yanına başladığı adam getiriyorlar ve nişanlı ile birlikte yatağa yatırıyor adam uyurken diğer getiren adam uyuyan adamın nişanlısı ile birlikte oluyor ve yaptıgından cok pişman oluyor ve sonra o adamı sürekli korumaya başlıyor yardımcı oluyor aynı zamanda nişanlısı ile de aşk yasamaya başlıyor adamın bütün müşterilerini öğreniyorlar ve en sonun da hersey yalanmış adamın bütün müşterilerini öğrenen adam rakip firmanın pazarlamacısı olduğunu öğreniyoruz harika filmdi ama aklıma gelmiyor ismi lütfen yardım edin kafayı yiyeceğim
9, Nisan, 2014 tekin1985 tarafından  cevaplandı
...