Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Film arıyorum lütfen yardımcı olun

+1 Oy
iyi geceler bu siteyi tesadüf eseri buldum ve bana yardımcı olabileceğinizi düşünerek  bu dileğimi sizle paylaşmak istedim.Lütfen yardımcı olun.
Birkaç yıl önce -  tam hatırlamıyorum ama 2-3 yılı vardır – bir film izlemiştim.Filmde durmadan kitap okuyan kitapkurdu bir kız çocuğu vardır.ailesi ise vurdumduymaz kızla pek ilgisiz insanlardır.Kız öyle ilerletmiştirki artık zihniyle nesneleri hareket ettirmeye başlamıştır.Bu kızın birde öğretmeni vardır -bayan- filmin sonunda  ailesi başka bir yere taşınmak zorunda kalınca kızı evlatlık edinir-çünkü çocuk ailesini değil onu tercih etmiştir zaten ailesinin çocuğu çocuğunun da ailesini pek sevdiği söylenemez.Yardımlarınızı bekliyorum.Pekçoğunuzun rahatlıkla hatırlayabileceği bir filmdir sanıyorum
7, Mayıs, 2012 Film Arıyorum kategorisinde Site Botu (1,024 puan) tarafından  soruldu
29, Haziran, 2012 isminiunuttum.com tarafından yeniden etikenlendirildi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Matilda
http://www.sinematurk.com/film_fragman/18997/Matilda
7, Mayıs, 2012 Site Botu (1,024 puan) tarafından  cevaplandı
...