Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.44
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

İnsana benzetilmiş yiyeceklerin resmini arıyorum

0 oy
Başlık biraz garip oldu sanırım :) Aradığım şeyi aslında bir sitede görmüştüm. Değişik resimler vardı ve resimlerde değişik meyve, sebze, yiyecekler kullanılarak insanların yaptıkları şeylere dönüştürülmüştü. Sanırım dediğimden hiç birşey anlamadınız şöyle anlatayım.

Mesela kivi vardı bir aynanın önünde traş oluyordu. Sonra 2 tane muz vardı kabuklarını çıkartmış yatağa girmişlerdi. Sonra hatırladığım bir sosis gibi birşey vardı oda tencere içindeki bir yemeği banyo gibi kullanıyordu. Sonra bir yumurta vardı pişmiş tavuğa anneme diye bir mektup gibi birşey uzatıyordu. Rica etsem resimleri yada siteyi bulabilirmisiniz ?
16, Ekim, 2012 Bir Şey Arıyorum kategorisinde misafir tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Biz buradan bulduklarımızı ekleyelim. Eğer hepsinin bir arada olduğu veya daha fazla olduğu bir site bulursak yine bu başlık altından ekleriz takip edersiniz.16, Ekim, 2012 isminiunuttum.com (27,524 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Aslında bunlar bile yeterli çok teşekkür ederim. Fakat yinede dana fazlasının olduğu toplu halde bir site bulup eklersenizde çok makbule geçer. Yardımlarınız için tekrar teşekkürler.
16, Ekim, 2012 misafir tarafından  cevaplandı
...