Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.23
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

İnsana benzetilmiş yiyeceklerin resmini arıyorum

0 oy
Başlık biraz garip oldu sanırım :) Aradığım şeyi aslında bir sitede görmüştüm. Değişik resimler vardı ve resimlerde değişik meyve, sebze, yiyecekler kullanılarak insanların yaptıkları şeylere dönüştürülmüştü. Sanırım dediğimden hiç birşey anlamadınız şöyle anlatayım.

Mesela kivi vardı bir aynanın önünde traş oluyordu. Sonra 2 tane muz vardı kabuklarını çıkartmış yatağa girmişlerdi. Sonra hatırladığım bir sosis gibi birşey vardı oda tencere içindeki bir yemeği banyo gibi kullanıyordu. Sonra bir yumurta vardı pişmiş tavuğa anneme diye bir mektup gibi birşey uzatıyordu. Rica etsem resimleri yada siteyi bulabilirmisiniz ?
16, Ekim, 2012 Bir Şey Arıyorum kategorisinde misafir tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Biz buradan bulduklarımızı ekleyelim. Eğer hepsinin bir arada olduğu veya daha fazla olduğu bir site bulursak yine bu başlık altından ekleriz takip edersiniz.16, Ekim, 2012 isminiunuttum.com (27,525 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Aslında bunlar bile yeterli çok teşekkür ederim. Fakat yinede dana fazlasının olduğu toplu halde bir site bulup eklersenizde çok makbule geçer. Yardımlarınız için tekrar teşekkürler.
16, Ekim, 2012 misafir tarafından  cevaplandı
...