Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.41
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Üye olduğum siteleri bulamıyorum?

0 oy
Bir kaç tane mail adresim var. "sadece üyeler görebilir" uyarıları yüzünden mecburen şimdiye kadar yüzden fazla siteye hatırlamadığım farklı kullanıcı adlarıyla ve farklı e-postalarla üye oldum. gelen doğrulama maillerini silmişim. E-posta adresimi üye olurken profil ayarlarından gizliyordum. Google'a benim e-postalarımı yazınca bir yer çıkmıyor yani. Üye olduğum siteleri nasıl bulabilirim?
31, Temmuz, 2015 Site Arıyorum kategorisinde Misty (20 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
Ne yazık ki şu an için böyle bir sistem yok. Var olan sistemlerde sizin yerinize mail adresinizi web üzerinde arayarak bağlantılı web sitelerini göstermekte..

Yapabileceğiniz tek şey sitelerden mailinize gelen mailler yolu ile takip etmek ve ona göre yapmak istediğiniz işlemi gerçekleştirmek.

Ayrıca bir chrome eklentisi var ki eğer tarayıcınızın geçmişini silmediyseniz size bilgisayarınızın tarayıcısının ilk kullanımından itibaren hangi sitelere girdiğini site ikonları ile bildiren bir eklenti var. Onu kullanabilirsiniz. Fakat eklentinin güvenirliliği konusunda kesinlikle mesuliyet kabul etmiyoruz.

Chrome eklenti mağazasından : İconic History diye aratırsanız ulaşabilirsiniz.
31, Temmuz, 2015 isminiunuttum.com (27,524 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
"mail adresinizi web üzerinde arayarak bağlantılı web sitelerini göstermekte.."
Bu nasıl yapılıyor? Ben Mail adresimi google üzerinde arıyordum.
31, Temmuz, 2015 Misty (20 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Tamam işte bu tip programlarda aynısını yapıyor google, bing, yahoo gibi arama motolarında sizin yerinize aramış oluyor. Hiçbir farkı yok kısacası
31, Temmuz, 2015 isminiunuttum.com (27,524 puan) tarafından  cevaplandı
...