Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.44
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Bilim kurgu yabancı dizinin adını arıyorum

0 oy
Diliminn ucunda ama birtürlü hatırlayamadım dizinin ismini. Hatta dizinin başrolünde oynayan o yaşlı bilim adamının yüzüde gözlerimin önünde ama onunda adını bulamadım. Dizide yaşlı ve çok zeki bir bilim adamı var. Bu bilim adamı hastanede yatarken oğlu çıkartıyor ve böyle olağan üstü durumları incelemek için bi yere götürüyorlar.

Dizide her bölümde farklı bir doğa üstü konular işleniyor. Bu adam polis birimine bağlı. Fbi yada cia e bağlıydı ama tam hatırlayamıyorum. Baş rolde tanıdık bir sima olmayan sarışın bir kız vardı. İşte bu bilim adamı çocuk gibi devamlı bununla felanda ilgileniyorlar. Hem biraz komik ama bilim kurgu bir dizi.

Ayrıca bu bilim adamının oğlu işte afganistanmıydı neydi orda kaçakçılıkmı yapıyordu öyle bir diziydi. İlk 3 bölümünü izledim sonrasını izleyememiştim. Şimdi zaman bulup izlemeye karar verdim ama bir türlü aklıma gelmedi konu
15, Ekim, 2012 Dizi Arıyorum kategorisinde misafir tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Çok güzel bir dizidir. Dizinin adı : " Fringe "

15, Ekim, 2012 misafir tarafından  cevaplandı
0 oy
Sonunda ya bi aklıma gelmemişti şu isim.
15, Ekim, 2012 misafir tarafından  cevaplandı
0 oy
Canım filmin adı fringe hatta yeni sezonu başladı.Tadı biraz kaçtı diyebilirim o yüzden tekrar izlerken 1. sezonun tadını çıkartarak izle lütfen!Bunu benim için yap çünkü dizinin suyu çıktı.Hadi iyi seyirler :)
18, Kasım, 2012 misafir tarafından  cevaplandı
...