Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.46
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

şarkı ismini unuttum

0 oy
arkadaşlar bir kaç ay nce bir müzik video izlemiştim, video şu şekilde

şarkı bi video çekmiş yaşlı bi çift hakkında, yaşlı dede gitarla şarkı söyleyip youtube a yüklüyor ve çok kötü yorumlar geliyor bizim asıl şarkıcımızda o yorumları derleyerek şarkı yapmış,
şarkının sözleri şuna benzer"bi karga gibi sööylüyorsun" "sizin gibilerin internete girmesine izin verilmemeli" tarzı nefret içeren yorumları hem eğlendirici hem düşündürücü tarzda söylüyor. videonun geçtiği ortamda okan bayülgein programı gibi bir programda eleman tam ortada gitarla oturuyor arkasındaki ekranda da yaşlı çiftin videosu görünüyor yapılan yorumlar elemanın arkıyı sööylemesiyle senkronize bi şekilde ekranda görünüyor bu şarkının adını bilen varsa paylaşabilir mi? cyber bullying denen kavrama hitaben yapılmış bi şarkı

ekstra bilgi; yaşlı çift dedeye gelen kötü yorumları gördükten sonra moralleri çok bozuluyor adam yemeden içmeden kesiliyor sonra karısı bi video daha çekiyor biz sadece eğlenmek amaçlı bi video yaptık neden böyle şeyler söylüyosunuz diye, bunun üzerine kötü yorumlar şiddetlenerek artıyor bu da asıl şarkının ikinci kıtasını oluşturuyordu.
12, Temmuz, 2015 Müzik Arıyorum kategorisinde tocopherly (5,871 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+3 oy
 
En İyi Cevap
Trevor Moore: High in Church - "The Ballad of Billy John"
21, Temmuz, 2015 İguess (1,300 puan) tarafından  cevaplandı
21, Temmuz, 2015 tocopherly tarafından seçilmiş
0 oy
Evet bu teşekkürler
21, Temmuz, 2015 tocopherly (5,871 puan) tarafından  cevaplandı
...