Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.44
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

İsmini Unuttum..

+2 oy

öncelikle merhaba,tüm hayatım boyunca aradıgım para huzur mutluluk ama buraya onu için gelmedim cool ben bir müzik için buradayım  çok önce dinlemiştim yani eski bir şarkı,klip yabancı bir erkek tarafından söyleniyor müziği hareketli klipte zenci bir adam uzayda uyduda bir cd takıyor sonra müzik baslıyor daha sonra dünya ya atlıyor alev filan alıyor yere iniyor ponpon kızlar var boyle farklı gruplar halinde birbirlerine karsı dans ediyorlar dısarıdalar. sonra bu adam kızlardan birini alıp gidiyor sonra pesinden gelenlerden kacıyolar kızla birlikte klip bu sekilde ama müziği hakkında bir anı yok kafamda bir türlü hatırlayamıyorum tüm çabalarıma rağmen artık böyle bir tarafım eksik gibi ya lütfen bir yardım ediverin.. surprise

4, Ekim, 2012 Müzik Arıyorum kategorisinde baron (28 puan) tarafından  soruldu
5, Ekim, 2012 isminiunuttum.com tarafından yeniden etikenlendirildi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...