Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.39
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Sevgilisi kaybolan adamın filmi

0 oy
arkadaşlar geçen sene bir film izledim, adamın işi dolayısıyla sevgilisiyle ormanlık biyere taşınıyolar. adam evde yokken evin yaşlı kadın sahibi ve adamın sevgilisi evi geziyolar. bu evin içinde gizli bi evcik gibi bi şey var. zamanında yaşlı kadının eşi bi savaş dolayısıyla yaptırmış diye hatırlıyorum.bu odadan anahtar yoksa hiçbi şekilde çıkış yok,camlardan yatak odası görünüyo fakat bu camlardan içerisi görünmüyo ses çıkmıyo ve mermi geçirmez. adamın sevgilisi bi takım olaylarla bu odada kalıyo. kaçtı diye düşünüyolar hatta sevgilisi öldürdü diye bile düşünüyolar, çok zor şartlarda yaşamaya çalışıyo ve kadını adamın aylar sonra gelen yeni sevgilisi buluyo o odada. filmi anlayabildiyseniz lütfen yardım edin
18, Mayıs, 2015 Film Arıyorum kategorisinde ggumuss (7 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

+2 oy
 
En İyi Cevap
La cara oculta (2011)
19, Mayıs, 2015 RedGoldGreen (28,653 puan) tarafından  cevaplandı
24, Mayıs, 2015 isminiunuttum.com tarafından seçilmiş
...