Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

zamanda yolculuk temalı bir film arıyorum

0 oy
aradığım filmde genç bir çift vardı bunlar bir yazlık ev kiralamıştı ve eve yerleşmişlerdi evde tartıştıkları sırada kız çocuğa acaba 40 yıl sonra ne halde olucaksın diye bağırıp üst kata uyumaya çıkmıştı bir anda yatakta yaşlı bir adam ve karısının olduğunu gördü yaşlı çift genç çifti hırsız zannetmişti ama konuşmaya başladıklarında onların kendi genç halleri olduğunu farketmişlerdi genç adam sinirlendiğinde kekelemeye başlıyordu fimdeki adamın soyadını kovalo diye hatırlıyorum hatta yaşlı hali kendi şirketini kurmuştu kovalo tekstil diye filmin adını trt de mavi ay olarak vermişlerdi ama mavi ay olarak aratınca alakasız bir dizi çıkıyor bu arada adamın genç halinin çalıştığı şirketin adıda gowstin tekstildi sanırım hatta öğlen yemeklerinde saat 11 de çıkıyor diye patronu sinirleniyordu ama çocuk bu sayde diğer arkadaşlar yemekteyken onlara gelen telefonlara bakıp bu sayede komisyon alabiliyorum demişti aklıma gelenler bunlar umarım bulunur
1, Mayıs, 2015 Film Arıyorum kategorisinde jhonny_cage (14,658 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
aradiginiz film Blue Moon (2000) ola bilirmi acaba sadece tahmin :)
3, Mayıs, 2015 AZERITURK (577 puan) tarafından  cevaplandı
3, Mayıs, 2015 jhonny_cage tarafından seçilmiş
0 oy
teşekkürler doğru film
3, Mayıs, 2015 jhonny_cage (14,658 puan) tarafından  cevaplandı
...