Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.46
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

filmin adını bulmaya çalışıyorum

0 oy
2005 yılında izlediğimde henüz daha yeni çıkmıştı, psikolojik bi korku filmi. Başlarda geniş bi tarlası olan bi evde geçiyo, manyak adamın biri kelle falan bırakıyodu tarlaya, daha sonra evde yaşayanlara saldırıyodu, sadece kız kurtulup kaçıyodu bu da onun peşine düşüyodu. Manyak adamın evdeki birinin başını trabzanlara sıkıştırıp masayı iterek kopardığı bi sahne olduğunu hatırlıyorum. Her neyse en sonunda kaçan kız meğer ruh hastasıymış bi adam olarak gördüğümüz kişi aslında oymuş kendi hayal dünyasından izliyomuşuz olayı, kovaladığı kişi de evdeki bi arkadaşıymış, ormanda elinde testereyle psikopat bi gülüşle kovaladığını hatırlıyorum, izlediğimde çok ufaktım o yüzden ne karakterler ne de filmin ismine dair en ufak bi fikrim var ama bulmayı çok isterim lütfen yardım edin
19, Nisan, 2015 Film Arıyorum kategorisinde busenuryazgaan (8 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

+2 oy
 
En İyi Cevap
Haute Tension (2003)
19, Nisan, 2015 Filmizleyicisi (15,596 puan) tarafından  cevaplandı
22, Nisan, 2015 busenuryazgaan tarafından seçilmiş
...