Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.31
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Uçakta geçen ve Timsah ekranı tarafından yönetilen film

0 oy
şimdi arkadaşlar ben bir film izledim(kanal d'de gösterime girmişti.yaklaşık 1.5-2 seneye yakın olmuştur).adını unuttum.sizden adını istiyorum.filmin konusu şu:

ilk başını izlemedim.izlemeye başladığımda uçak vardı.uçakda 6-7 kişi vardı.birde pilot.pilot hariç herkes aynı yerdeydiler.her koltuğun önünde 1 bilgisayar vardı.bir anda bilgisayardan timsah maskeli birşey çıktı.etap 1 etap 2 diye görev vermeye başladı onlara.mesela bi tane video açtı onlara.bu videoyu hatırladınmı diye bir kadına sordu.kadın meğersem 5-6 kez izlemiş.ona ibret olsun diye gösteriyor.işte 3. etapda sırayla herkesi tuvalete çağırıyor.orda onlara gizli görevler veriyor.yapmayanın bir tanıdığını ya öldürmekle tehdit ediyor yada yaralamakla
bir tane adam sahte kimlikle uçağa binmiş.o yüzden tuvalette gönderilen bi tane adama o sahte kimlikli adamın gerçek kimliğini öğrenme görevini vermişti.sonra 2 kişi kalmıştı diğerleri birbirini öldürmüştü.bir yeri açtılar.orda herkesin akrabaları ölüydü.sadece 1 kadının kızına bişey olmamıştı.sonra pilot içeri geldi.elektro şokla onları bayılttı.sonra uçağa noldu bilmiyom.o timsah maskeli adam o kadının kızını alıp ona ben senin babanım bu senin annen diyerek bir kadını gösterde yanındaki kadını.sonra bu da senin ablan diyerek 19-20 yaşlarındaki sanki engelli gibi olan bir erkeği gösterdi.

sonra film bitti.var mı bu filmi hatırlayan?
22, Mart, 2015 Film Arıyorum kategorisinde mustafakececi (16 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

+1 Oy
 
En İyi Cevap
sanırım bu daha öncede sorulmuştu umarım bu filmdir Panic Button - (2011)
22, Mart, 2015 jhonny_cage (15,390 puan) tarafından  cevaplandı
22, Mart, 2015 mustafakececi tarafından seçilmiş
...