Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.39
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Bir hint filmi izlemiştim ismini bilmiyorum

+1 Oy
zengin kiz  ve fakir cocuk cocuk sporcu biri kizin babasi onlari ayirmaga calisiyor  kizi  cocuk kaciriyor evine sonra kizin babasi  vahsi birini oraya  gonderip  cocugu hasat ettiriyor  kizida aldirtib baska bir sehre gidiyorlar  cocuk sonra spora tekrar basliyor  calisib kizin oldugu sehre gidip onlari bulup intikami ni aliyor  sonra kizin babasi kizi cocuga veriyor  sonda

Üyemiz Azerbaycan kökenli olduğu için sorusu yönetim tarafından temize çekilmiştir ;

2 tane sporcu çocuk var biri kız biri erkek. Kız olan zengin bir aileye mensup.  Kızın babası bunları ayırmaya çalışıyor. Daha sonra çocuk kızla beraber kaçıyor. Kızın babası kaçtıkları eve birini gönderip çocuğu bir güzel benzetiyor, kızıda başka bir şehre gönderiyor. Sonrasında çocuk spora tekrar başlayıp çalıştıktan sonra kızın olduğu şehre gidiyor ve intikamını alıyor. Filmin sonunda kızın babası kızı çocuğa veriyor.
21, Mart, 2015 Film Arıyorum kategorisinde elgun9669 (7 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
bu film olabilirmi Iqbal 2005 yapımı
21, Mart, 2015 jhonny_cage (14,442 puan) tarafından  cevaplandı
...