Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.42
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Aklıma ismi gelmeyen filmi arıyorum

0 oy
3 4 yıl önce bi film izlemiştim. Ve haliyle ismini hatırlamıyorum. Yardım ederseniz çok iyi olur gerçekten. Film şöyleydi;
Yeraltına inmek ve orada yaşamak zorunda kalan iki çocuğun bi şekilde yeryüzüne çıkabilme yolunu keşfetmeleriyle film başlıyodu.
Bunlar yaşadıkları yerde iğrenç yemekler yemek zorunda kalıyorlardı ve ara ara sarsıntılar yaşıyorlardı. İki genç bi şekilde ellerine kitap mı ne geçiyordu neyse bunlar tren vagonlarının olduğu yerden bi gizli geçit bulup göl gibi biyere gidiyorlardı oradanda sandallarla felan bi şekilde dünyaya çıkıyorlardı. Daha sonra arkalarında bıraktıkları topluma haber vermek için çıktıkları yerin yakınlarındaki bi çatlaktan taş atıyorlardı.
Ve hatta bunları yöneten başkanları ise halkından yemek felan saklıyodu film dünyaya çıkan gençlerin güneşin doğmasjnı izleyerek bitiyordu.
Böyle bi şeydi yardımcı olursanız süper olur
11, Mart, 2015 Film Arıyorum kategorisinde Inspirit (466 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

+1 Oy
 
En İyi Cevap
City of Ember 2008 mi?
11, Mart, 2015 RedGoldGreen (28,653 puan) tarafından  cevaplandı
11, Mart, 2015 Inspirit tarafından seçilmiş
...