Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.44
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Kahramanlar heroes

+1 Oy
Arkadaşlar iyi günler geçen gün kanal D de bir film izledim daha doğrusu yarım yamalak izledim ismi kahramanlar heroes nette yazınca kanal D yayın akışında görülüyor lakin filmi bulamıyorum galiba ismi farklı konusunu aynen kopyalıyorum

Aksiyon ve macera sahneleri ile dikkat çeken film “Kahramanlar” Tv’de ilk kez bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor.Hiçbir uyarı olmadan bir iletişim uydusu Almanya’nın başkenti Berlin’e güpegündüz düşmüştür ve kentte büyük bir yıkıma neden olmuştur. Ardından gökyüzünden uçaklar düşmeye başlamış ve Almanya ile birlikte dünyada ki tüm iletişim ağı durma noktasına gelmiştir. Yetkililer bunun bir terör saldırısı olduğunu belirterek üst düzey alarm konumuna geçilmesini emretmişlerdir. Ancak işin gerçeği İsviçre’nin Cenevre kentindeki Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi’nde ortaya çıkacaktır. 80 ayrı ulustan oluşan bilim adamları tarafından dünyanın en büyük araştırması yapılmaktadır. Bilim adamları “Tanrı’nın Makinası” adı verilen araştırma için patlama testleri yapmaktadırlar. Fakat testlerde hiç ummadıkları bir kaza yaşanır ve büyük bir patlama yaşanır. Patlama nedeniyle Dünya yüzeyinde koca bir kara delik açılır ve yer çekimi değişkenlik göstermeye başlar. Genç bilim insanı ve aynı zamanda araştırma merkezinin eski bir çalışanı olan Sophie (Christiane Paul) bu araştırmanın yüksek risk taşıdığını defalarca belirtmiş hatta bu tezini yetkililere de iletmişti. Kaza sonrası ise Alman hükümeti Sophie’yi Cenevre’ye yollar ve meydana gelen büyük yıkımı durdurmasını ister. Sophie ona eşlik eden Marc ile birlikte Araştırma merkezinde sıkışan yakınlarını kurtarmak için hareket geçer. Kahramanlarımız Cenevre’ye geldiklerinde ise kentte büyük bir kaos ile karşı karşıya kalırlar.

Yönetmen    : Hansjörg Thurn
Oyuncular    : Christiane Paul, Hannes Jaenicke, Emilia Schüle
Türü     :Aksiyon/ Macera
19, Şubat, 2015 Film Arıyorum kategorisinde can010101 (2,378 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

+2 oy
 
En İyi Cevap
Helden - Wenn Dein Land Dich braucht (2013)
19, Şubat, 2015 Filmizleyicisi (15,596 puan) tarafından  cevaplandı
19, Şubat, 2015 can010101 tarafından seçilmiş
0 oy
Çok teşekkür ederim dostum çok hızlısın
19, Şubat, 2015 can010101 (2,378 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Rica ederim.
19, Şubat, 2015 Filmizleyicisi (15,596 puan) tarafından  cevaplandı
...