Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.

Çiftlik evi

0 oy
FİLM BAŞLARKEN  GERİLİM FİLMİ İDİ  Kİ EVE ÇİTLİĞE DAHA GİRER GİRMEZ O MEŞHUR GİRİŞLERDEKİ ÖNLEM  ENGEL AĞAÇ GENÇ BİRİNE GÖĞSÜNDEN SAPLANIYOR DU  İŞTE BUNDAN SONRASINI VAZ GEÇTİM İZLEMEDİM..ŞİMDİ İSTİYORUM  2000 Lİ YILLARIN FİLM,
7, Şubat, 2015 Film Arıyorum kategorisinde BALİNADERT (38 puan) tarafından  soruldu
10, Şubat, 2015 BALİNADERT tarafından yeniden gösterildi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

4 Cevaplar

0 oy
Aradığınız bu film'le ilgili,çok az bilgi paylaşmışsınız.Hafızanızı zorlayarak,bize detayları anlatmanız gerekiyor.Bu ve buna benzer sahnelerin olduğu bir çok film vardır..Bu yüzden,Film'deki karakterler,oyuncuların tipleri,anımsayabildiğiniz başka sahneler vs  bize bahsederseniz size yardımcı olmaya çalışırız!

Örnek:Bu film'de bir grup genç mi vardı,veya tek bir kişi mi,veyahut bir aile mi,çiftlik diyorsunuz bu çiftliğe mi geliyorlardı,bu çiftlik'te konaklıyor larmıydı vs vs başka ne gibi sahneler yer alıyordu ?
9, Şubat, 2015 G H O S T (634 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
teşekkür ederim..o an vazgeçtiğim için  anımsadığım başka bir  yer  yok...
9, Şubat, 2015 turgut ağdacı tarafından  cevaplandı
0 oy
elimizdeki tek ipucu ölüm şekli ama onu da tam anlamadım nassıl bi engel bu resim falan verseniz ben anlamadım o engeli.
9, Şubat, 2015 tocopherly (5,896 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Aşağıda vereceğim link ''Final Destination - Son Durak 2'' filmine ait bir sahnedir.Yalnız bu,o filmin son sahnesidir.Bir bakın,böyle bir sahne'miydi izlediğiniz.Gerçi siz,bu sahnenin filmin başında olduğunu vede göğüslerine saplandığını söylemişsiniz ama ?

9, Şubat, 2015 G H O S T (634 puan) tarafından  cevaplandı
...