Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Çok güzel bir filmdi

+1 Oy
Merhaba; pek fazla birşey hatirlamasamda, filmin konusu şöyleydi,, öğretmen olan genç bir kadın hafta sonu öğrencileri ile bir geziye çıkar, yolculuk ettikleri otobüs bir kaza geçirir ve nehire yuvarlanır, cocuklar kurtulur ama kadın kayıptır, doktor olan kocası büyük bir çaba harcar ama karısının ne ölüsünü nede dirisini bulamaz ve ümidini yitirir. aradan uzun bir zaman geçer, aslında karısı yaşıyordur, yerli bir kabile tarafından bulunmuş olan kadın çocuğunu dogurduktan sonra ölmüştür. karısının hamile olduğunu kocasıda bilmiyordur. Sonra bir takım doğaüstü güçler kocasına bir şekilde işaret ve mesajlar iletir. adam başta bu tuhaf şeylerin ne olduğunu anlayamaz ama daha sonra işaretler belirginleşmeye başlayınca karısını tekrar aramaya kalkışır ve çocuğunun olduğunun gerçeğiyle yüzleşeceği serüvene doğru yol alır..  "filmi seyredeli 5-6 yıl olmuştu, yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.."
30, Ocak, 2015 Film Arıyorum kategorisinde merttoo (51 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Merhaba,
Aradığınız film Dragonfly (2002)
30, Ocak, 2015 nickimnick (816 puan) tarafından  cevaplandı
31, Ocak, 2015 merttoo tarafından seçilmiş
0 oy
Vallahi bu film,, teşekkürler sağol arkadaşım..
31, Ocak, 2015 merttoo (51 puan) tarafından  cevaplandı
...