Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.46
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Tabutlu bir film ?

–4 oy
Arkadaşlar şimdi bi tane kişi var temizlikçi bi eve gidiyo bi tane yaşlı kadın bodrum katı veriyor temizlesin diye adam tabut buluyo kadın diyoki bunu yak bana küllerini getir Bu kişi gidiyo tabutu temizliyo internete koyuyo satılsın diye tabutu temizlerken bi mekanizma buluyo baş tarafında bunun bi tekerlekli sandalyede ev arkadaşı var işte bu onu araştırıyo 16.yy da işkence aletleri yapan bi adam yapmış bu tabutu şeytanın melodisi çalıyo . bu kişi yatıyo ruhu çıkıyo heryere gidiyo işte geziyo dolanıyo felan bu filmin ismi ne sonu kutulu bişeydi sanırım bi yardım..

***
Yönetim Notu ;

Soru yönetim tarafından değiştirildi. Bu ilk uyarınızdır, üslubunuza dikkat edin. 2. Uyarıda siteden süresiz bir şekilde uzaklaştırılırsınız.
***
27, Ocak, 2015 Film Arıyorum kategorisinde Sempatik25 (9 puan) tarafından  soruldu
27, Ocak, 2015 isminiunuttum.com tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

9 Cevaplar

+2 oy
 
En İyi Cevap
The Ghostmaker - 2012
27, Ocak, 2015 Filmizleyicisi (15,596 puan) tarafından  cevaplandı
28, Ocak, 2015 Sempatik25 tarafından seçilmiş
0 oy
Dostum filmi bilmiyorum ama lavuk kelimesi bu tarz sitelerde hiç hoş bir kelime değil üslubuna dikkat edersen sevinirim
27, Ocak, 2015 can010101 (2,378 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Öncelikle (Sempatik25)  Nickli arkadaş,yeni mi internet kullanmaya başladınız ?

Hayatınızda hiç forumlara,sosyal platformlara girip insanlarla karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmadınızmı ?

Yazım uslubunuz ''Sokak Ağzı'' tarzında,yaşınız kaç kimsiniz nesiniz bilmem..Lakin,bu ağız uslubuyla  insanların karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduğu,bu tür sosyal ve elit platformlarda pek kaale alınmaz vede yardım alamazsınız!

(Filmizleyicisi) nickli arkadaş,bu uslubunuzu görmezden gelerek nezaketen sorunuza yanıt vermiş..Ben olsam kesinlikle kaale almaz vede cevap vermezdim!

Burası sizin mahalleniz değil..Burada sokak ağzıyla konuşamazsınız,ağzınızın ayarına dikkat edeceksiniz...Burası insanların karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduğu sosyal bir platformdur!!!

Yönetici arkadaşında bu tür durumları inceleyip,uyarıda ve müdahalede bulunması gerektiğini düşünüyorum..Zira,bu tür davranış ve usluplar sitenizin saygınlık vede kalitesini düşürür kanaatindeyim...Ben bu sitenin sahibi değilim,ben sadece insanlara yardım etmeyi seven biriyim..Lakin bu tür kişileri gördükçe,bütün hevesim kaçıyor vede hiçbir şekilde insanlara yardım edesim gelmiyor!

Amacım kimseye sataşmak veya dalaşmak değildir,kimseye akıl verme amacında da değilim..Ben sadece olması gereken realite'lerden bahsetmeye çalıştım..Gerisi,bu sitenin yönetici ve idarecilerine kalmış...Esenlikler.
27, Ocak, 2015 misafir tarafından  cevaplandı
0 oy
Misafir adlı kullanıcı arkadaşım konuyu harika özetlemişsin ağzına sağlık
27, Ocak, 2015 can010101 (2,378 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Yönetim Notu ;

Soru yönetim tarafından değiştirildi. Bu ilk uyarınızdır, üslubunuza dikkat edin. 2. Uyarıda siteden süresiz bir şekilde uzaklaştırılırsınız.
27, Ocak, 2015 isminiunuttum.com (27,523 puan) tarafından  cevaplandı
+2 oy
sayın (can010101) teşekkür ediyorum..Dediğim üzre,ben sadece olması gereken realite'lerden bahsetmeye çalıştım..

Biz,bu küçük tatsız olayı (Sempatik25) nickli arkadaşımızın boş bir anına denk gelerek,istem dışı olarak gerçekleştirdiğini varsayıyoruz vede Kendisinin,bu durumu beyninde analiz ederek,davranışlarında ki hataları ayıklayıp bundan sonra ona göre hareket edeceğini umut ediyoruz!

Burada'ki herbir kişiye yardım ettiğimiz gibi,kendisinede ''saygı vede sevgi çerçevesinde olmak'' şartı ile (Hiç bir karşılık beklemeden) her daim yardım etmeye çalışacağımızı bilmesini isteriz!

Yönetici arkadaşımızada,sıcağı sıcağına,dakikalar geçmeden bu olaya el atıp,gereken müdahale'yi yaptığı için ayrıca teşekkür ediyoruz..

Herkese hayırlı geceler ve Esenlikler..
27, Ocak, 2015 misafir tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Kullanıcı hala akıllanmamış ve hala kışkırtıcı nitelikte cevap yazarak huzursuzluk yaratma eğilimindedir. 2. uyarıyı almış ve siteden uzaklaştırılmıştır.
28, Ocak, 2015 isminiunuttum.com (27,523 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Ellerine sağlık
28, Ocak, 2015 can010101 (2,378 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Dengesizce ve hayasızca davranmasına rağmen,kendisine yönetici arkadaşımız tarafından davranışları mazur görülerek,kendini düzeltmesi yönünde sadece küçük bir uyarı verilen.. (Ki,bu davranışı başka platformlarda uyarı verilmeden,direk dışlanmasına ve atılmasına sebep olur)...Şahsımca'da,ikinci mesajımda aramıza katılması ve bizlerden biri olması yönünde dostane yaklaşım'ıma rağmen,anlaşılan o ki kendisi burada yine rahat durmayarak,kişiliğini ve karakterini belli etmiş görünüyor!

Zaten,bu tür şahsiyet'lerin...Bayan lı - Erkek li  yardımsever insanların bir araya gelerek, birbirine (Hiç bir karşılık beklemeden) saygı vede sevgi çerçevesinde yardımcı olmaya çalıştığı (Bu gibi) elit ve saygın platformlarda yeri olmamalıdır!

Yönetici arkadaşımız,kendisine ve sitesine yakışır bir biçimde,bu konuda yapılması gereken en iyi şeyi yapmış ve bu şahsın ipini çekmiş!!!

Ellerine sağlık....
28, Ocak, 2015 misafir tarafından  cevaplandı
...