Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.25
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Kapıdan geçip başka dünyaya giden insanlar

+1 Oy
Selam eyy sitemin sakinleri naptınız :)

Girmeyeli uzun zaman olmuştu özlemişim ya :)

Yine bir soru ile karşınızdayım. Bi gece izlemiştim bunu sanırım star tv de idi gece vakti yayınlanmıştı. Şimdi askeri üs gibi bir yer var. Burada bir sürü asker vardı ama içlerinde 6-7 kişilik bir takım vardı. ( sayılarını tam hatırlamıyorum ) Erkeklerden biri gözlüklüydü. Gene yanlış hatırlamıyorsam bu ekipte 2 tane de kadın asker vardı. Bunlar üssün büyük bir odasında kapı gibi bir şeyin içinden geçiyorlardı. Ama kapı dediğim bildiğimiz kapı değil. Böyle büyük bir çember düşünün. Çembere doğru uzanan bir eğimli yol var. Sanırım o çembere güç veriyolar ve çemberde bir anda şekiller belirmeye başlıyor ve çemberin boş olan içi bir anda turkuaz bir renkle doluyo ama sanki dikeylemesine su varmış gibi dalgalanıyor bu turkuaz renk. Sonra bu takım sırayla bu çembere giriyordu.

Çemberin içinden geçip farklı bir dünyaya gidiyorlardı. Gittikleri zaman hepsi çok üşümüş hatta bazılarının sakallarından böyle buz salkımları sarkıyordu ahah :) Bu kısmını tam hatırlamıyorum çünkü gece geç saatte yayınlandığı için yavaş yavaş uyuklamaya başlamıştım :):) Orada işte değişik canavarlar görüyorlardı uzaylı gibi. Sonra eski çağlardan kalma insanlar falan vardı ağaçlarda yaşayan. Hepsinin elinde mızrak sopa gibi şeyler vardı. Bunlarla tanışıyorlardı. Sanırım bu eski çağ insanlarına o uzaylı gibi yaratıklar saldırıyordu. Bizim askeri  ekipte onlara yardımcı oluyordu. İşin ilginci gittikleri dünya eski çağ insanlarına aitti ama uzaylıların uçan gemileri falan vardı. Böyle garip, ortaya karışık sahneleri vardı filmin. Bu filmi hatırlayan var mı içimizde ?
15, Ocak, 2015 Dizi Arıyorum kategorisinde Petrolcü (445 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

5 Cevaplar

+3 oy
 
En İyi Cevap
Stargate (1994)
15, Ocak, 2015 tocopherly (5,896 puan) tarafından  cevaplandı
15, Ocak, 2015 Petrolcü tarafından seçilmiş
0 oy
tocopherly ;

Yazdığınız cevabı gizlemişsiniz, fakat bende aynı şeyi düşündüğüm için ve ilk cevap veren de siz olduğunuz için sizin cevabınızı tekrar görünür yaptım.

Bende tocopherly üyemize katılıyorum. Aradığınız film değil de dizi olmasın ? Anlattıklarınız tamamen Stargate dizisi ile uyuşmakta.
15, Ocak, 2015 isminiunuttum.com (27,525 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Stargate 1994

Yapilmis bikac tane daha filmi yada dizisi var ama ilk patladiği film bu
15, Ocak, 2015 tocopherly (5,896 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Ya bikaç şey eklemek için gizledim tam o anda  internet gitti bende telefona gectim kimse görmeden ikinci cevabı yazarım diyordum ama geç kaldım :)
15, Ocak, 2015 tocopherly (5,896 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Evet oyuncu kadrosunu inceledim şimdi film dğeil diziymiş :) Gecenin bi vakti uyuklarken ancak o kadar hatırlanıyor kusuruma bakmayın :)

Cevap için çok sağolun adamsın tocopherly
15, Ocak, 2015 Petrolcü (445 puan) tarafından  cevaplandı
...