Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.46
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Acill

+1 Oy

Google da arayıp bu konuyu buldum http://www.isminiunuttum.com/1148/19-saniyeden-sonra-calan-sarkiyi-ariyorum ama işime yaramadı ben tam olarak aynısının full versiyonunu istiyorum gerekirse vodafone u arıyacağım bulursanız bende arkadaş gibi vodafone u arayacağım teşekürer :)

11, Ağustos, 2012 Müzik Arıyorum kategorisinde Bebe (7 puan) tarafından  soruldu
11, Ağustos, 2012 isminiunuttum.com tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+1 Oy
Vodafoneyi aryıp bizede bildirirseniz çok seviniriz :) Çünkü bunu çok soran oldu ve aramadığımız yer kalmadı. Hatta sizin gibi aradım yada arayacam diyen bir çok kişi bulunmakta. Fakat dediğim gibi bu tip şeyler genelde reklam jingle si olarak yapılıyor. Çünkü devamlı tekrar eden bir müzik ve full versiyon gibi bir müzik olduğunu zannetmiyoruz. Fakat yinede aramalara devam edicez.
11, Ağustos, 2012 isminiunuttum.com (27,524 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Reklam müziklerini full bulma şansın olmayabilir. Sonuç olarak aicha parçasından etkilenilmiş bir reklam müziği o.. Başlı başına bir parça değildir büyük ihtimalle. Eğer parçaysa da ağır çalıntı.
11, Ağustos, 2012 hardrockin80s (585 puan) tarafından  cevaplandı
...