Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Aradığım Filmler

0 oy
Arkadaşlar öncelikle Son günlerde çok soru sorduğumu biliyorum fakat bizim aile tam bir film hastası olduğu için ister istemez unutulan çok film oluyor onlarda bu sitelere üyeliği olduğu için benden yardım istiyorlar bende işlemediği Filmler konusunda sizlere başvurmak zorunda kalıyorum yani ister istemez sizleri biraz yoruyorum ama yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

1)Şimdi bir çocuk var ve yanlış hatırlamıyorsam çocuk okulda pek sevilmiyor. Bu çocuğun yatağının altından bizim Elm Sokağı'ndaki Freddy gibi bir adam çıkıyor ve bunu yatağın altındaki bir dünyaya çekiyordu. Sonra oraları gezdirdikten sonra çocuğun arkadaşı oluyordu ve takılıyolardı. Mesela bi arkadaşının evine gidip gece dolaptaki şişeye işiyorlardı falan. Büyük ihtimal çocuk filmi gibi bir şey olabilir ama aklıma takıldı yıllardır aklımda bulamadım filmi.

2) Bu filmi eskiden Cine5 hep verirdi, filmin başında (belki dizidir) bi direğin altında sanırım bira şişesi gibi bir şişe vardı. Çocuk o tarafa doğru gidiyordu ve direk düşüyodu. Ordan sonra isimlerin falan yazdığı başlangıç kısmına geçiyordu ve orası da yanlış hatırlamıyorsam çizgi romanlar gibi böyle çizimlerden falandı hep. Cine5 izleyen biri varsa olur da hatırlar bi ihtimal.

3) İki çocuk var birisini sanırım ayakları tutmuyor, birisi de şişman ve pek sevilmeyen bir çocuk. Bunlar birbirleriyle çok yakın arkadaş oluyorlar, hatta şövalye falan olduklarını düşünüyorlar. Şişman çocuk diğerini sırtına alıyor geziyorlar falan. Kanal D'de yayınlanmıştı sanırım bi ara. Onun da adı gelmiyor aklıma.

Bulan çıkarsa çok sevinirim
28, Ağustos, 2014 Film Arıyorum kategorisinde can010101 (2,391 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

+1 Oy
 
En İyi Cevap
3-The Mighty (1998) bu da üçüncü sanırım
29, Ağustos, 2014 RedGoldGreen (28,767 puan) tarafından  cevaplandı
24, Ocak, 2015 can010101 tarafından seçilmiş
+1 Oy
1- Little Monsters (1989) ilki bu olsa gerek.
29, Ağustos, 2014 RedGoldGreen (28,767 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
İlk iki film için teşekkürler en iyi cevap seçecek ama ikisinide seçemiyorum
29, Ağustos, 2014 can010101 (2,391 puan) tarafından  cevaplandı
...