Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.38
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Aylardır aradığım film

+1 Oy
arkadaşlar bir kez tv de izlediğim bir film vardı çok güzeldi ama adını unuttum rica etsem yardım edermisiniz
filmde bir kadın erkek bir çocuk buluyor bir müddet sonra çocuk krize giriyor hastanede çocuğun uyuşturucu krizine girdiği ortaya çıkıyor
ÇOCUK 5-7 YAŞLARINDAYDI DAHADA KÜÇÜK OLABİLİR ÇOCUĞUN UYUŞTURUCUDAN DOLAYI KRİZE GİRDİĞİ ÖĞRENİLİNCE HERKES ÇOK ŞAŞIRIYORDU BU YAŞTA UYUŞTURUCU KULLANILMIŞ OLMASINA İNANAMIYIP OLAYI ARAŞTIRMAYA BAŞLIYORLARDI LÜTFEN YARDIM EDİN
23, Ağustos, 2014 Film Arıyorum kategorisinde can010101 (2,396 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

15 Cevaplar

+3 oy
 
En İyi Cevap
Araştırmalarım esnasında,şöyle bir filmle karşılaştım...''Epilepsi'' konulu bir film.

Bu film'den hiç umudum yok ama yinede bi göz atmanı istiyorum..Umudum yok,çünkü sen (Bir kadın,bir çocuk buluyor) demişsin...Ama bu çocuk,bir (Aile'nin) yani bir karı - kocanın küçük oğulları'nın hikayesi üzerine kurgulanmış bir film olduğu için uymuyor.

Filmin adı....First Do No Harm - (TV Movie 1997)

Şimdilik,bu aradığın filme ulaşamıyoruz..Ama,çeşitli yollardan araştırmaya devam ederek birgün bu filmi bulacağımıza inanıyorum!
26, Ekim, 2015 Lonely Man (3,839 puan) tarafından  cevaplandı
26, Ekim, 2015 can010101 tarafından seçilmiş
0 oy
arkadaşlar şu tanımlarınızı daha net daha ayrıntılı yazsanız da biz de daha kolay bulsak. böyle kısa kısa yazıyorsunuz sonra filmi biz de merak ediyoruz ve bulamıyoruz tabii haliyle :D
31, Ağustos, 2014 NatukErtemAtıf (92 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Dostum seni anlıyorum ama aklımda kalan tüm  sahneler bunlar
31, Ağustos, 2014 can010101 (2,396 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Konu halen güncel lütfen halen bulan yok mu
16, Nisan, 2015 can010101 (2,396 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Bu film,bu forumda en merak ettiğim,bulunmasını istediğim vede pc başına her geçişimde araştırarak bulmaya çalıştığım film'lerden birisi..Aynı şekilde bir film daha var,oda ''cango'' arkadaşımızın sormuş olduğu bu başlık'taki film... http://www.isminiunuttum.com/14417/4-5-yil-kadar-once-izledigim-bir-korku-filmi-ariyorum?show=14417#q14417

Sakın yanlış algılanmasın!
Biz,her filmi aynı derecede araştırıyor.Burada açılan her soru başlığının cevapsız kalmaması vede bulunması için mücadele ediyoruz..Sadece bu iki film,beni çok uğraştırdığı ve kafama çok takıldığı için beyan ettim.Zira,dediğim gibi bu film'leri pc başına her geçtiğimde saatlerce araştırmama rağmen (En küçük bir olumlu neticeye bile ulaşamadım)

Neyse...(can01010) arkadaşım.Öncelikle,bu film acaba içerisinde (Çok küçük bir çocuk vede uyuşturucu) tema'lı bir film olduğu için sakın yasaklanmış olmasın!

Tabi ki,bu filme dair elimizde şu an için herhangi küçük bir bilgi bile olmadığı için,bunu bilemiyoruz.O yüzden,araştırmaya devam edeceğiz.Şimdi,ben sana sormak istiyorum.Bu film'le ilgili aklına gelen başka küçük detaylar varmıdır ?

Mesela,bu çocuğu bulan kadın kaç yaşlarında bir kadındı,evlimiydi - bekarmıydı vs ?
Çocuğu nerede buluyordu ? (Sokakta,parkta vs vs)

Biliyorsun,en küçük detaylar bile çok büyük önem taşıyor dostum!

Hafızanı biraz zorla ve detaylardan bahsetmeye çalış,bu filmi bulalım..
24, Ekim, 2015 Lonely Man (3,839 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Lonely Man dostum aylardır bu sitenin üyesiyim sorulan her soruyu araştırdığım gibi kendi sorumu da araştırıyorum kanal türk yada tv 8 diye hatırlıyorum kanal olarak lakin her iki kanalında geçmiş te oynattığı filmleri teker teker inceledim hatta iletişim numaralarından aradım mail attım vs ama onlarda filmi bulamadılar şimdi hafızayı biraz daha yokladığım zaman bu çocuk uyuşturucu krizine galiba evin içinde küvet gibi bir yerde giriyor du ama uyuşturucu krizi olduğu hastanede anlaşılıyor du siz sorunca iyice düşündüm acaba dedim çocuk uyuşturucu krizi yerine başka bir kriz mi geçirdi ama aklımda uyuşturucu krizi diye mi kaldı yani epilepsi vs başka bir kriz mi acaba diye düşünüyorum ve çocuk siyah değil beyaz da olabilir ama birde oradan gideyim diyorum belki başka bir sebepten dolayı kriz geçirmiş olabilir yani hastalıktan dolayı sizle birlikte bende araştırma ya devam edeceğim çok üzgünüm ama aklıma başka bir şey gelmiyor
24, Ekim, 2015 can010101 (2,396 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Anlaşıldı dostum..Seni anlıyorum,belli ki bu kadar anımsayabiliyorsun.

Şimdi...Karşımızda,konusu ve detayları pek belli olmayan bir film var (Çocuk siyahi'de olabilir,beyaz da,uyuşturucu krizi'de olabilir,başka bir hastalıktan dolayı kriz geçirmişte olabilir vs vs)

Bu filmi her koldan araştıracağız...Öncelikle,bundan 1 hafta önce bu filmi araştırırken denk geldiğim vede şüphelendiğim ama sen (Uyuşturucu krizi) diye bahsettiğin için sunmadığım ama yinede yer işaretlerine eklediğim şu filmin trailer'ine bir göz at!

Bu film'den çok şüpheleniyorum!

Ben fragmanını izledim (Küçük bir erkek çocuğu evde krize giriyor,bir doktor var çok şaşırıyor ve annesine açıklamakta zorlanıyor vs vs uyan bazı sahneler yer alıyor gibi)

Filmin adı...Go Toward the Light - (1988)

Eğer ki bu film değilse,birde şunu sormak istiyorum sana..Bu filmi,tahminen ne zaman izledin vede aşağı yukarı kaçlı yıllara ait olabilir,bunları belirtirsen iyi olur..
25, Ekim, 2015 Lonely Man (3,839 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Ek olarak...Birde şu film'lerin fragmanlarına youtube'da tek tek bir göz atın..Belki bu film'ler olmayabilir.. Ama olurya,belki aradığınız filmin içerisinde yer alan sahnelerden bir şeyler anımsatır veya benzerlik gösteren  detaylar  için yardımcı olabilir diye sunuyorum bu filmleri!

1 - The Ryan White Story - (1989 TV Movie)

2 - And Your Name Is Jonah - (1979)

3 - The Cure - (1995)
25, Ekim, 2015 Lonely Man (3,839 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Lonely Man dostum malesef bu filmler değil krizden kastım bilir misin bilemem ama hani epilepsi de olurya isteksiz hareket olarak vucut çılgın gibi davranır istemsiz olarak tüm gücü ile titrer aynı o şekildeydi çocuğun durumu
25, Ekim, 2015 can010101 (2,396 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
SHAMELESS FİLMİNDEN BİR BÖLÜMDÜR MUHTEMELEN SON SEZONDAN OLMASI LAZIM
25, Ekim, 2015 işkence2 (1,523 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
bu arada çocuk zenci edit sekmesi neden yok sa bu sitede anlamıyorum
25, Ekim, 2015 işkence2 (1,523 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Dostum tüm bölümleri listeme ekledim en kısa zamanda izleyeceğim ama umarım budur derim fakat film olma ihtimali çok yüksek yinede tüm bölümleri teker teker inceleyeceğim
25, Ekim, 2015 can010101 (2,396 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Dostum çok teşekkür ederim aradığım film bu bazı sahneler aklımda yanlış kalmış anlaşılan tekrar çok teşekkür ederim.
26, Ekim, 2015 can010101 (2,396 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Önemi yok...Rica ederim arkadaşım.Öncelikle,filmi bulmuş olmamıza çok sevindim.

Ayrıca..Bundan beraber ikinci defadır aynı olay oluyor vede ikiside senin aradığın film'lere denk geliyor..Daha önce sormuş olduğun bir film'dende hiç umudum yoktu.Lakin,senden yinede bir göz atmanı istemiştim vede o film senin aradığın film çıkmıştı!

Yani demek istediğim..Bazen,bizim hiç ummadığımız bir film karşımızda ki insanın aradığı film olabiliyor..İyi seyirler dilerim.
27, Ekim, 2015 Lonely Man (3,839 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Lonely Man sen dedikten sonra fark ettim cidden de öyle :) emeğin için sağol çok teşekkür ederim
27, Ekim, 2015 can010101 (2,396 puan) tarafından  cevaplandı
...